Krajské finále Poháru FAČR

Ve středu 10. dubna se v Tasovicích konalo krajské finále fotbalové soutěže Pohár FAČR základních škol. Naši žáci se do tohoto finále nominovalo jako vítězové okresu Brno-venkov a bojovali s vítězi okresů Břeclav, Znojmo, Hodonín a Vyškov o postup do celostátního finále. Hrál se klasický „velký“ fotbal systémem každý s každým. Naši chlapci po dvou vítězstvích, jedné remíze a jedné porážce skončili na krásném třetím místě a získali tak bronzové medaile. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů v jejich sportovní kariéře.

Reprezentovali: Jiří Točík, Alexandr Horký, Nikolas Horký, Maxim Horký, Patrik Freiwald, Tobiáš Morávek, Frantšek Horníček, Jan Kořenek, Jiří Horák, David Kubiš, Tomáš Richter, Tadeáš Vít, Adam Jašek.

Categories: Ostatní